Oferuję miejsce dla muzyków na czas Święta Muzyki!
Dysponujesz punktem (np. ogródek piwny, podwórze..) do którego nie potrzebujesz dodatkowego zezwolenia oraz masz swoich muzyków?
Upewnij się, że twój punkt nie będzie przeszkadzał sąsiadom, pozostałym punktom muzycznym (patrz: mapa) oraz innym okolicznym miejscom (sklepy, puby, kawiarnie). Zgłoś swoje miejsce, a zostanie uwzględnione w oficjalnym programie.


Chcesz zaaranżować punkt muzyczny na starówce (przy swoim miejscu lub nie), ale potrzebujesz zająć 'pas ruchu drogowego'?
Zgłoś to do nas z dokładnymi namiarami, żebyśmy mogli z miastem zgłosić ten teren do MZD. Będziesz miał pewność, że granie jest tam dozwolone.


Dysponujesz miejscem w dogodnej lokalizacji, ale szukasz muzyków?
Posiadasz sklep, kawiarnię, klub, pub lub inne miejsce na starówce i chcesz przyłączyć je do imprezy, ale nie dysponujesz własnymi muzykami lub chcesz zaprosić dodatkowych wykonawców? Daj ogłoszenie na forum o wolnym miejscu oraz przeglądnij forum, na którym ogłaszają się muzycy poszukujący miejsca. Podaj jakim dysponujesz sprzętem, jaki rodzaj muzyki preferujesz i inne szczegóły.


Jesteś muzykiem i chcesz zagrać podczas Święta Muzyki? Poczytaj tu.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.