Jak dołączyć do Święta Muzyki w Toruniu?

Święto Muzyki z założenia jest powszechnym ruchem społecznym, zatem każdy ma możliwość przyłączenia się do imprezy. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

Jesteś muzykiem i chcesz wziąć udział w Święcie Muzyki?
Święto Muzyki ma za jeden z celów umożliwienie wystąpienia muzykom amatorom i zawodowcom w przestrzeni publicznej. Pojedynczo czy w grupie, z nagłośnieniem czy akustycznie, w sposób z góry zaplanowany lub spontanicznie, każdy powinien mieć okazję do zagrania na zasadzie nieodpłatnej. Jesteś muzykiem? Grasz lub śpiewasz? Przyjdź i weź udział; to jest Twój dzień!

Więcej informacji dla muzyków chcących uczestniczyć w Święcie: tutaj.


Dysponujesz miejscem na Starym Mieście i chcesz żeby u Ciebie też odbyło się Święto Muzyki?
Punkty muzyczne mogą być organizowane przy istniejących punktach na starówce (puby, kluby, kawiarnie, sklepy, biblioteki, księgarnie, prywantne mieszkania, balkony itdp..) oraz aranżowane w przestrzeni publicznej (ulica, park, brama, podwórze, chodnik, budynek publiczny itp..). Dołącz swoje miejsce do Święta!

Więcej informacji dla oferujących miejsca na czas Święta: tutaj.


Chcesz pomóc w organizacji i wstąpić do zespołu koordynacyjnego?
Możesz bezpośrednio przyczynić się do wyglądu Święta, koordynując konkretne działania lub pomagając w dniu imprezy. Zostań wolontariuszem!

Więcej informacji dla chcących pomóc w organizacji i koordynacji Święta: tutaj.


Chcesz pomóc w nagłośnieniu wydarzenia w mediach?
Pracujesz w szeroko pojętych mediach? Zajmujesz się muzyką, kulturą lub aktualnymi wydarzeniami? Przyczyń się do jak najszerszego zasięgu medialnego Święta w mieście, regionie i kraju.

Więcej informacji dla mediów oraz zwykłch śmiertelników na temat promocji idei Święta Muzyki w Toruniu: tutaj.


Chcesz po prostu zobaczyć jak będzie wyglądało Święto Muzyki w Toruniu?
Przyjdź 21 czerwca 2008 w godzinach popołudniowych (18-24) na teren Starego Miasta w Toruniu. Pamiętaj, że ty też możesz przyczynić się do nagłośnienia imprezy!
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.