Chcę zagrać na Święcie Muzyki w Toruniu!
Jestem muzykiem. Mam swój sprzęt i miejsce prywatne na "starówce", na którym wystąpię lub nie potrzebuję miejsca ani infrastruktury i zamierzam wystąpić spontanicznie "na ulicy"
Upewnij się, że grając w wybranym miejscu nie będziesz przeszkadzał sąsiadom i innym okolicznym miejscom (sklepy, puby, kawiarnie). Zgłoś swój punkt do ekipy koordynującej, ażeby trafić do oficjalnego programu imprezy i mieć pewność, że nie będziesz zakłócał się z innymi muzykami.


Jesteśmy grupą muzyków ze sprzętem, która chce zaaranżowąć na 'starówce' swój punkt muzyczny. Planujemy zająć publiczny "pas ruchu drogowego"
Upewnij się, że grając w wybranym miejscu nie będziesz przeszkadzał sąsiadom i innym okolicznym miejscom (sklepy, puby, kawiarnie) oraz już zaplanowanym punktom muzycznym. Zgłoś swój punkt do ekipy koordynującej, ażeby uzyskać oficjalne zezwolenie na granie w wybranym miejscu i trafić do oficjalnego programu imprezy.


Jestem muzykiem, ale nie wiem, gdzie wystąpić
Spróbuj skontaktować się z prywatnym miejscem, przy którym chciałbyś się zaprezentować (pub, kawiarnia, klub, księgarnia, sklep itp..) albo spróbuj podłączyć się do miejsca, które już organizuje punkt muzyczny (patrz: program) i być może dysponuje wolnym przedziałem czasowym. Skorzystaj ze stworzonej na tej stronie platformy kojarzenia muzyków z posiadaczami miejsc konsultując listę miejsc, które poszukują muzyków do swoich punktów. Dobrym pomysłem jest również pozostawienie na forum informacji, że szukasz miejscówki. Za każdym razem upewnij się, że jasno określasz jakie masz potrzeby sprzętowe.


Dalej nie wiesz gdzie zagrać? Napisz.

Wszystkie punkty i muzyków zajmujących miejsce na Starym Mieście, prosimy o zgłaszanie celem umieszczenia w programie i na mapie.

Dysponujesz miejscem na starówce i chcesz przyłączyć je do Święta Muzyki? Poczytaj tu.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.